Веб-портал Децентралізація оприлюднив аналіз фінансових показників бюджетів 872 ОТГ України за підсумками I півріччя 2020 року.

 

 

Оцінювання було проведено за сімома фінансовими показниками: доходи загального фонду на 1-го мешканця, видатки загального фонду на 1-го мешканця, видатки на утримання апарату управління у розрахунку на 1-го мешканця, рівень дотаційності бюджетів, співвідношення видатків на утримання апарату управління із сумою доходів загального фонду, питома вага заробітної плати у видатках загального фонду бюджету ОТГ, питома вага капітальних видатків у загальному обсязі видатків.

 

Обєднані громади згрупували за критерієм чисельності населення. Зокрема, Підгайцівська потрапила до 2 групи – з чисельністю населення від 10 до 15 тисяч жителів.

 

З 134 обєднаних територіальних громад цієї групи Підгайцівська ОТГ – друга за рейтингом в Україні.

 

Нагадаємо, що наша громада за підсумками 2019 року також була друга в Україні серед ОТГ 3 групи.  

 

Матеріали підготовлено за підсумками виконання бюджетів 872 ОТГ за січень-червень 2020 року, на підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України, даних веб-порталу openbudget.gov.ua експертами Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International:

  • Віктором Венцелем, експертом Програми «U-LEAD з Європою»
  • Ігорем Герасимчуком, експертом проекту SKL International
  • Ігорем Онищуком, експертом проекту SKL International