Працівники соціального відділу отримали засоби індивідуального захисту

Дата: 25.08.2020 12:26

Як ми вже повідомляли, Підгайцівськам сільська рада стала учасником соціального проєкту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19». Нагадаємо, що це проєкт підтримки дітей, які через карантинні заходи повернулися з інтернатів у родини. На території Підгайцівської ОТГ таких дітей налічується 37.

У рамках проєкту відділ соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Підгайцівської сільської ради отримав засоби індивідуального захисту з метою дотримання протиепідемічних заходів у процесі здійснення моніторингу безпеки та потенціалу сімей, до яких повернулися діти із закладів інституційного догляду, та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Для безпечної роботи із родинами та дітьми в умовах пандемії COVID-19 працівникам відділу надано маски медичні, засоби для дезінфекції, бахіли одноразові, рукавички нітрилові.