З нагоди головного державного свята вшанували героїв, які боролися за незалежність України

Дата: 21.08.2020 11:37

Карантинні обмеження не дозволяють зустріти чергову річницю Незалежності України масовим святкуванням із залученням громадськості.

За створення власної Української держави проливали кров різні покоління українців. Героїв національно-визвольних змагань на теренах Підгайцівської громади увічнено пам’ятними знаками.

Сьогодні у Підгайцівській ОТГ покладанням квітів вшанували полеглих борців за волю та незалежність України, серед яких були й вихідці з наших сіл. У заході з нагоди Дня незалежності України взяли участь Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, депутати, працівники Підгайцівської сільської ради та установ громади.