У закладах освіти «кипить» робота

Дата: 18.08.2020 14:33

В освітніх закладах громади тривають роботи з підготовки приміщень до нового навчального року.

Зокрема, за кошти сільського бюджету зроблено ремонт системи опалення в школі села Лище.

Водопровідну мережу відремонтовано в Лищенському та Підгайцівському дитсадках, у навчально-виховному комплексі села Підгайці.

У Підгайцівському НВК також здійснено ремонт каналізаційної мережі. На стадії завершення тут – встановлення пожежної сигналізації, до нового опалювального сезону заплановано відремонтувати систему опалення.

Після проведених косметичних та поточних ремонтів оновленими зустрінуть своїх вихованців класи, коридори, актові зали, групи, ігрові майданчики наших закладів загальної середньої освіти та  дитячих садків. Закупівлю будівельних матеріалів для ремонтних робіт було профінансовано з бюджету Підгайцівської ОТГ.