Комунальне підприємство знову нагадує про заборгованість

Дата: 13.08.2020 15:47

Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді повідомляє, що станом на 01.08.2020 року заборгованість населення за вивіз твердих побутових відходів, водопостачання та водовідведення становить 584,5 тисячі гривень.

Критичною залишається ситуація щодо погашення заборгованості за надану послугу з водопостачання споживачами сіл Лище, Воротнів. У разі несплати боргів підприємство буде змушене відключити боржників від водопостачання.

Комунальне підприємство також доводить до відома громадян, що до Луцького міськрайонного суду було подано чотири заяви про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості в примусовому порядку, які були задоволені та набули законної сили. Тепер боржникам доведеться сплатити ще й судові витрати.

У разі непогашення добровільно сум боргу судові накази будуть скеровані до виконавчої служби для примусового виконання. При відкритті виконавчого провадження з боржників буде стягнуто виконавчий збір.

Комунальне підприємство й надалі планує звертатися до суду щодо стягнення заборгованості. Тому просимо боржників рахувати свої гроші: краще погасити борг добровільно, ніж нести ще й зайві витрати в примусовому порядку.

Нагадуємо також, що згідно рішення сесії Підгайцівської сільської ради від 05.02.2016 №4/13, заборонено видачу довідок, рішень та інших вихідних документів громадянам, які зареєстровані на території Підгайцівської сільської ради, але не заключили з комунальним підприємством договір на вивіз ТВП (сміття), або є боржниками за надані комунальні послуги.

Чекаємо на оплату боргів. Їх можна сплатити в касі підприємства або  поштовому відділенні чи банку за реквізитами:

Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді, р/р UA673033980000000260083012901, МФО303398, код 35323247, в призначенні платежу чітко вказувати прізвище, адресу, послуги та період, за який сплачуєте, при потребі вказувати показники.

Контактні телефони(0332)28-53-97, 0506957378 (Підгайці, Крупа, Струмівка), 0993277051 (Лище, Воротнів).