Агов! Ми шукаємо таланти!

Дата: 12.08.2020 11:58
Кількість переглядів: 1909

Друзі! Започатковане торік святкування Дня Підгайцівської ОТГ цього року не дає здійснити карантин. Та ми не звикли опускати руки. Тим більше, що карантинні обмеження не стають на заваді втіленню нових ідей в режимі онлайн.

Знаючи, що в кожному нашому селі є багато непересічних особистостей, ми оголошуємо конкурс відеоробіт «Сузір’я талантів Підгайцівської громади». Взяти участь у ньому може кожен бажаючий мешканець Підгайцівської ОТГ, який надасть свої відеороботи. Вік учасників необмежений. Переможців чекає винагорода. Дедлайн нагородження та локацію ми повідомимо згодом. А тепер – про сам конкурс…

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ

1.«Багатодітна родина».

2.«Найстарша сім’я».

3.«Найкраща вишивальниця».

4.«Найкращий кондитер».

5.«Найкращий садівник, квітникар».

6.«Тато-«ювелір».

7.«Краща садиба».

8.«Найкращий пасічник».

9.«Найдовша коса».

10.«З нічого – щось» (виготовлення оригінальних речей з простих матеріалів).

ВИМОГИ ДО ВІДЕОРОБІТ

1. Від родини приймається не більше двох відеороликів в кожній номінації. Враховується відповідність темі конкурсу, оригінальність сюжету та якість зображення. Відеороботи низької якості не розглядаються.

2. Відеоролик:
–  тривалість відео – не більше 2 хв.;
–  відео не повинно містити забороненого контенту (лайки, образи, закликання до неправомірних дій тощо).

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

1.Відеороботи надсилати на е-mail: repetukha1969@gmail.com з позначкою Конкурс відеоробіт.

2.Додатково вказати: автора відео (особу, яка надсилає відеоролик, а саме - прізвище, ім’я, по батькові, телефон, село); інформацію про героїв відео (прізвище, ім’я, по батькові особи (осіб) на відео із зазначенням родинних стосунків).

3.Автори робіт надають право на некомерційне використання відеороликів без попереднього узгодження з автором. Публічна демонстрація робіт, представлених на конкурс, здійснюється з обов’язковим зазначенням прізвища автора чи родини.

4.Участь у конкурсі означає погодження з умовами даного конкурсу.

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

1.Прийом робіт здійснюється з 12 серпня по 30 вересня включно.

2.Відеороботи буде опубліковано на офіційній сторінці Підгайцівської об’єднаної територіальної громади у мережі Facebook.

3. Переможців визначатимуть шляхом онлайн-голосування за найбільшою кількістю вподобань. Переможці будуть нагороджуватись дипломами та подарунками. Їх прізвища будуть оголошені на веб-сайті Підгайцівської ОТГ.