Друзі! Започатковане торік святкування Дня Підгайцівської ОТГ цього року не дає здійснити карантин. Та ми не звикли опускати руки. Тим більше, що карантинні обмеження не стають на заваді втіленню нових ідей в режимі онлайн.

 

 

Знаючи, що в кожному нашому селі є багато непересічних особистостей, ми оголошуємо конкурс відеоробіт «Сузір’я талантів Підгайцівської громади». Взяти участь у ньому може кожен бажаючий мешканець Підгайцівської ОТГ, який надасть свої відеороботи. Вік учасників необмежений. Переможців чекає винагорода. Дедлайн нагородження та локацію ми повідомимо згодом. А тепер – про сам конкурс…

 

 

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ

 

1.«Багатодітна родина».

2.«Найстарша сім’я».

3.«Найкраща вишивальниця».

4.«Найкращий кондитер».

5.«Найкращий садівник, квітникар».

6.«Тато-«ювелір».

7.«Краща садиба».

8.«Найкращий пасічник».

9.«Найдовша коса».

10.«З нічого – щось» (виготовлення оригінальних речей з простих матеріалів).

 

 

ВИМОГИ ДО ВІДЕОРОБІТ

 

1. Від родини приймається не більше двох відеороликів в кожній номінації. Враховується відповідність темі конкурсу, оригінальність сюжету та якість зображення. Відеороботи низької якості не розглядаються.

2. Відеоролик:
–  тривалість відео – не більше 2 хв.;
–  відео не повинно містити забороненого контенту (лайки, образи, закликання до неправомірних дій тощо).

 

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

 

1.Відеороботи надсилати на е-mail: repetukha1969@gmail.com з позначкою Конкурс відеоробіт.

2.Додатково вказати: автора відео (особу, яка надсилає відеоролик, а саме - прізвище, ім’я, по батькові, телефон, село); інформацію про героїв відео (прізвище, ім’я, по батькові особи (осіб) на відео із зазначенням родинних стосунків).  

3.Автори робіт надають право на некомерційне використання відеороликів без попереднього узгодження з автором. Публічна демонстрація робіт, представлених на конкурс, здійснюється з обов’язковим зазначенням прізвища автора чи родини.

4.Участь у конкурсі означає погодження з умовами даного конкурсу.

 

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

 

1.Прийом робіт здійснюється з 12 серпня по 30 вересня включно.

2.Відеороботи буде опубліковано на офіційній сторінці Підгайцівської об’єднаної територіальної громади у мережі Facebook.

3. Переможців визначатимуть шляхом онлайн-голосування за найбільшою кількістю вподобань. Переможці будуть нагороджуватись дипломами та подарунками. Їх прізвища будуть оголошені на веб-сайті Підгайцівської ОТГ.