Воротнівських футболістів приодягнули

Дата: 11.08.2020 16:14

У ФК «Воротнів» - обнова. За кошти сільського бюджету придбано 15 комплектів спортивної форми та 8 футбольних м’ячів.

До складу сільської футбольної команди входять учні, випускники Воротнівської школи, захоплені футболом ініціативні мешканці села. Улюбленим дозвіллям стали для гравців тренування, активну участь беруть вони у футбольних змаганнях і є прихильниками здорового способу життя.

А тепер воротнівська збірна з футболу матиме й оригінальний спортивний одяг, який дозволить виділятися серед інших спортсменів і додаватиме командного духу.  Свій власний «бренд» створює емблема «Воротнів 2020», яку придумали самі учасники команди. Втілити ідею мати фірмову спортивну форму допоміг Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, який підтримав задум.

Залишається забитими голами та перемогами виправдовувати подароване.