Сьогодні працівниками державної екологічної інспекції у Волинській області проведено  навчання серед посадовців Підгайцівської сільської ради з питань природоохоронного законодавства.

 

 

Екоінспектори, зокрема, повідомили, що останнім часом значно збільшилася кількість порушень природоохоронного законодавства, а саме в частині Законів України «Про охорону земель», «Про відходи», «Про рослинний світ», «Про благоустрій населених пунктів», Кодексу України про надра (несанкціонований забір піску), Водного кодексу України.

 

З метою зменшення порушень чинного законодавства у сфері охорони навколишнього середовища Інспекцією у Волинській області було розроблено та узагальнено методичні рекомендації (витяги) з природоохоронного законодавства щодо повноважень органів місцевого самоврядування.

 

У випадку прийняття відповідних рішень в частині природоохоронних заходів з метою недопущення вищевказаних порушень Інспекція рекомендує використовувати в роботі ці методичні рекомендації (витяги) з ОНПС. Саме методичка розміщена на офіційному сайті ДЕІ у Волинській області. У випадку незрозумілих питань за консультацією можна звертатися до Державної екологічної інспекції у Волинській області та Управління екології Волинської ОДА.