Село Крупа наразі живе очікуваннями відкриття тут нового дитячого садка. Адже його будівництво - вже на стадії завершення. Модернова дошкільна установа, безперечно, стане «візитною карткою» цього населеного пункту. Та не лише будівля красеня-дитсадка оновлює сьогодні інфраструктуру села.

 

 

Ще раніше за рахунок співфінансування з державного бюджету та бюджету Підгайцівської ОТГ у селі встановили мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. Спочатку спортивна споруда розміщувалася на «голій» землі, яка аж ніяк не вписувалася у дизайн обєкта новітнього рівня. Сучасного, ошатного вигляду, а також зручності, комфорту при користуванні додала бруківка, яку цього року виклали навколо спортмайданчика.

 

До облаштованої минулого року на березі місцевої водойми зони відпочинку нині веде білощебенева дорога. Вона пролягла на місці колишньої грунтової. Як розповів Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, роботи з влаштування твердого покриття були проведені цьогоріч на прохання місцевих мешканців. «Люди мають поблизу земельні паї і тепер їм набагато легше до них доїхати, вивезти сіно, а відпочивальникам стало зручніше дістатися сюди в будь-яку пору року», - пояснив він.  

 

 

Подвір’я навчального корпусу № 2 Крупівської ЗОШ раніше ніколи не мало твердого покриття. Директор закладу Мирослав Філозоф згадує про незручності, які виникали, коли територія біля входу після дощу перетворювалася на болото. Нинішнього року в ході благоустрою шкільне подвір’я вкрила сучасна плитка. «Проблему було вирішено, адже це насамперед безпека та комфорт наших дітей», - зазначив Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк. Більше не носитимуть вчителі й грязюку на взуттєві, йдучи з першого корпусу, де учительська, на урок до другого корпуса. Адже два навчальні приміщення з’єднала доріжка з бруківки.

 

 

Усі вищезгадані роботи були здійснені за кошти бюджету Підгайцівської ОТГ.