Цілодобове перебування дітей в інтернатах необхідно погоджувати з органом опіки та піклування

Дата: 31.07.2020 11:50

З набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України № 586 від 01.06.2020 року «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» змінено порядок зарахування дітей на цілодобове перебування в інтернатних закладах.

Звертаємо увагу батьків, опікунів на необхідність погодження з ОРГАНОМ ОПІКИ ТА ПІКЛУВАННЯ (сільською радою) зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей.

Для цього Вам потрібно звернутися у відділ соціального захисту, у справах дітей, сімї та молоді Підгайцівської сільської ради (телефон для довідок 0667062263) та подати пакет документів до 20.08.2020 року, а саме:

1. Заяву одного з батьків або осіб, які їх замінюють, про тимчасове влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування із зазначенням строку та причини влаштування (при наявності всіх документів);
  2. Акт оцінювання потреб сімї/особи (дитини) за формою, затвердженою Мінсоцполітики; інші документи, що підтверджують стан сімї та причину влаштування дитини до закладу. Звертатися за актом оцінювання потреб сім’ї/особи (дитини) необхідно до відділу соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді за адресою: 45602, Волинська обл., с. Підгайці, вул. Шкільна, 30. Телефон: 0667062263. E-mail: vsddilsznsd@gmail.com
  3. Висновок комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, що складається фахівцями інклюзивно-ресурсного центру. Звертатися за висновком потрібно до Інклюзивно-ресурсного центру Луцької районної ради за адресою: 45602, Волинська обл., Луцький район, с. Підгайці, вул. Шкільна, 24. Телефон: 0682751051. E-mail: irc.lutsk.rr@gmail.com
  4. Індивідуальний план реабілітації для дитини з інвалідністю. Звертатися за індивідуальним планом до комунального некомерційного підприємства «Підгайцівський центр первинної медико-санітарної допомоги Підгайцівської сільської ради» за адресою: 45602, Волинська обл., Луцький район, с. Підгайці, вул. Шкільна, 24а. Телефон: 0950133192. E-mail: pidgayci.knp@ukr.net
  5. Інші документи, що підтверджують стан сім’ї та причину влаштування дитини до закладу (батьки за кордоном – копія візи; мама працює у нічні зміни – довідка з місця роботи; батьки хворіють – довідка від сімейного лікаря, довідка МСЕК).

Під час зарахування дитини до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають документи, зазначені вище, разом із рішенням органу опіки та піклування за місцем проживання дитини/одного з батьків дитини про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування із зазначенням строку перебування у закладі та документи, передбачені положеннями/статутами відповідних закладів.