Доходи від наданих послуг з обробітку землі необхідно задекларувати

Дата: 22.07.2020 09:15

Луцьке управління ГУ ДПС у Волинській області нагадує, що громадяни – власники сільськогосподарської техніки, які надають послуги іншим громадянам чи суб’єктам господарювання з обробітку землі (оранка, культивування, посів) та комбайнуванню, але при цьому не зареєстровані як фізичні особи-підприємці (ФОП), повинні подати декларацію про отримані доходи за 2019 рік та сплатити податки.

Доходи від обробітку землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5 %.

Суму задекларованих податкових зобов’язань з ПДФО та військового збору за 2019 рік платники мають сплатити до 01 жовтня 2020 року. Якщо послуги надаються у поточному 2020 році, то отриманий дохід підлягає декларуванню у наступному 2021 році.