Підгайцівська сільська рада стала учасником соціального проєкту

Дата: 21.07.2020 12:03

Підгайцівська сльська рада відібрана для участі в проєкті «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19.

Проєкт реалізовуватимуть спільно Міністерство соціальної політики України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та громадська спілка «Українська мережа за права дитини». Його запустили у п’яти пілотних областях, у тому числі й Волинській.

Це проєкт підтримки дітей, які через карантинні заходи повернулися з інтернатів у родини.

Протягом шести місяців експерти навчатимуть соціальних працівників моніторити ситуацію кожної дитини, яку повернули в сім’ю, визначати її потреби, оперативно реагувати і надавати необхідну підтримку. Зокрема, проєктом передбачено надання психологічної, соціальної та матеріальної допомоги таким родинам для подолання складних життєвих обставин.

Наразі працівники відділу соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Підгайцівської сільської ради проходять відповідне онлайн-навчання. Загалом, на території підгайцівської ОТГ налічується 37 дітей, які перебували в інтернатних закладах та на час карантину повернулися додому.