Опікунські сім’ї проінспектували

Дата: 17.07.2020 10:44

15 та 16 липня начальником відділу соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Підгайцівської сільської ради Наталією Матвіюк, спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Ольгою Морозюк та поліцейським офіцером Підгайцівської громади, здійснено профілактичні рейди на території сіл Підгайці, Крупа, Лище, Воротнів.

Було проведено обстеження умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів та сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою недопущення порушення прав дітей проведено профілактичні бесіди, роз’яснено статті 184, 188-50 Кодексу про адміністративні прапорушення, статті 150 Сімейного кодексу України. Попереджено про відповідальність за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обовязків щодо виховання дітей.

Загалом на території Підгайцівської ОТГ в опікунських сімях перебуває 16 дітей.