Колишній найактивніший читач Підгайцівської книгозбірні відзначила 90-ліття

Дата: 15.07.2020 12:37

11 липня своє 90-річчя зустріла жителька Підгайців ОЛЬХОВА Наталія Михайлівна.

Ті, хто знають ювілярку, відгукуються про неї, як про ввічливу, доброзичливу і привітну людину.

Наталія Михайлівна в молоді роки працювала вчителем молодших класів у Підгайцівській загальноосвітній школі.Ще два роки тому постійно відвідувала Підгайцівську бібліотеку. Серед найстарших користувачів була найактивнішим читачем. Її цікавили не лише книги, а й новітні технології, які з’являлися в книгозбірнях.

На фото: 2016 рік, Наталія Михайлівн Ольхова - найстарший читач Підгайцівської бібліотеки.

Вчора невеличка делегація Підгайцівської сільської ради завітала до помешкання підгайцівської довгожительки, щоб привітати з вагомим ювілеєм. Адже люди старшого покоління, життя яких було непростим і нелегким, у першу чергу заслуговують на повагу та увагу. Іменинниці від сільради була передана матеріальна допомога в сумі 1000 гривень.

12 липня відзначила 90-ту річницю з дня народження й мешканка села Воротнів Яковчук Ольга Гнатівна, а 13 липня 90 років виповнилося Яблонській Анатолії Іванівні з села Крупа. З нагоди 90-річчя жінки також отримають від Підгайцівської сільської ради по 1000 гривень.