На поріг підгайчанина завітав 80-річний ювілей

Дата: 14.07.2020 09:20

Атмосферою славного ювілею оповитий сьогоднішній день для жителя села Підгайці, учасника духового оркестру при Підгайцівському будинку культури МІЩУКА Івана Олексійовича.

14 липня пан Іван відзначає своє 80-річчя.

Іван Міщук тривалий період часу працював художнім керівником цієї установи. Духовий колектив під його керівництвом мав вагомі досягнення на сценах різного рівня. Ювіляр випустив «у світ» не одне покоління учнів-духовиків. І донині Іван Олексійович, будучи вже в поважному віці, грає на басу в духовому оркестрі, що діє в будинку культури села Підгайці. Дивує молодших учасників та колег по «цеху» своїм творчим завзяттям, любовю до музики.

Колектив духового оркестру села Підгайці щиро вітає іменинника з вагомим ювілеєм, бажає міцного здоров’я, довгих років життя та творчого довголіття, підтримки та уваги близьких людей.

Пропливає долі неспокійна річка,
А за нею линуть роки-журавлі!
Ось і загорілася вже 80-та свічка
Вам на ювілейному столі!
Не сумуйте, що літа минають,
Ще до століття – довгий вік!
Із ювілеєм Вас вітаєм,
Хай буде радісним кожен наступний рік!
Нехай життя здається добрим дивом
І плідні будуть справи та шляхи,
Нехай живеться легко і щасливо,
Благословенні будьте Богом і людьми!