Шановні батьки дошкільнят Підгайцівської ОТГ!

Дата: 13.07.2020 14:41

1 вересня розпочне роботу новий дитячий садок у селі Крупа. Заклад розрахований на 105 місць і відвідувати його зможуть не лише маленькі мешканці цього населеного пункту, а й сусідніх сіл: Підгайці, Струмівка, Лище.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради звертається до батьків з проханням завчасно повідомити про намір влаштування дитини в ЗДО, написавши заяву. Обовязкова умова – один з батьків та дитина мають бути зареєстровані на території Підгайцівської ОТГ. Заяву можна подати особисто до відділу або в електронному вигляді, надіславши на e-mail: pidgaycs-osvita@ukr.net.

У заяві потрібно обов’язково вказати зареєстроване місце проживання та номер контактного телефону, за яким можна звязатися з батьками.

У разі формування великої групи дітей з села Струмівка, Підгайцівською сільською радою буде розглянуто питання їх довозу до дитсадка та в зворотному напрямку.

Прийом заявок триватиме до 15.08.2020 р.

Адреса: с. Підгайці, вул. Шкільна, 30. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.