Президенту України сподобався дитсадок у Крупі

Дата: 09.07.2020 15:41

Сьогодні на Волині з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський.

Серед обєктів, якими область похизувалася перед главою держави, був дитячий садок на 105 місць, який будується в селі Крупа.

Президент, зокрема, ознайомився з ходом будівництва і був задоволений оглянутим.

«Бачу достатньо сучасний садочок. Мені подобається. Залишалося лише наповнити обєкт відповідною атмосферою, яку додають квіти, дерева і, перш за все, діти. Я впевнений, що діткам буде приємно проводити час у такому закладі», - зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що модерний дитсадок наразі зводять за кошти Державного фонду регіонального розвитку та бюджету Підгайцівської ОТГ.

Варто зазначити, що приїзд Президента України – це не перший випадок перебування посадовців найвищого рівня на території нашої громади. У 2017 році тодішня виконувачка обов’язків Мніністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, здійснюючи робочу поїздку по Волинській області, відвідала та оглянула підгайцівську амбулаторію. Цього ж дня на прес-конференції з журналістами вона сказала, що хотіла б, аби по всій Україні діяли такі амбулаторії загальної практики сімейної медицини, як у селі Підгайці.

Як відомо, можновладців завжди везуть туди, де є що показати. І Підгайцівська ОТГ цьому - яскравий приклад.