Вітання з Днем Конституції

Дата: 25.06.2020 13:02

Підгайцівська сільська рада вітає мешканців громади з державним святом – ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

Нехай демократичні засади, передбачені головним Законом України, стануть реаліями сьогодення. Хай мир та взаєморозуміння сприяють розвитку та розбудові нашої держави.

Майбутнє України залежить від кожного з нас!

Давайте разом формувати потужну та заможну державу, що побудована на основах людяності, справедливості, толерантності та взаємоповаги, які є основним підгрунтям європейських демократій.

У день свята щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної та процвітаючої України.

З повагою, сільський голова                                                                  Юрій СЕМЕНЮК.