Інтелектуальні та спортивні здобутки лищенських школярів

Дата: 22.06.2020 14:44

Із завершенням навчального процесу традиційно підводять підсумки участі школярів в учнівських олімпіадах та різноманітних конкурсах і змаганнях. Семеро учнів загальноосвітньої школи села Лище стали переможцями та призерами творчих і спортивних випробувань обласного рівня 2019/2020 навчального року.

Мосіюк Олександр, 7 клас – 3 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»);

Оверчук Софія, 11 клас – 3 місце в обласному конкурсі читців творів Лесі Українки «Мій любий краю»;

Рапіта Вікторія, 8 клас – 3 місце в обласному етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

Оверчук Богдан, 7 клас – 3 місце в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту.

Троє вихованців закладу успішно виступили на обласній спартакіаді «Повір у себе», яка проводиться для дітей з особливими освітніми потребами.

Мосіюк Олександр1 місце в змаганнях з шахів;

Сич Ігор, 7 клас – 1 місце в змаганнях з настільного тенісу;

Сич Назар, 6 клас – 3 місце в змаганнях з настільного тенісу.

Переможцям та призерам допомогли піднятися на вершину інтелектуально- спортивного олімпу вчителі-наставники, а саме: Назарук Євгенія Іванівна, Таренда Раїса Євгенівна, Семенюк Олександр Миколайович, Науменко Анатолій Михайлович.