Вшанували пам’ять жертв війни

Дата: 22.06.2020 11:01

22 червня в Україні – День скорботи і вшанування памяті жертв війни.

Це дата початку німецько-радянської війни 1941-1945 років, день – наповнений трагічними спогадами та болем.

За ці роки війни великі людські втрати понесли населені пункти нашої громади. Сьогодні від Підгайцівської сільської ради покладено вінки до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам у Підгайцях та до меморіалу Слави в селі Лище. Хвилиною мовчання вшановано тих, чиє життя забрала, покалічила, зруйнувала ця одна з найкривавіших трагедій людства.

Наш священний обовязок – навіки зберегти памятать про жертв Другої світової війни. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.