У Підгайцівському НВК – п’ять переможців предметних олімпіад обласного рівня

Дата: 19.06.2020 11:47

«Скарбничка» здобутків учнів цього закладу поповнилася новими «трофеями».

Переможцями III (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад у 2019/2020 навчальному році стали:

• Воїна Ярослав (диплом II ступеня за перемогу в олімпіаді з трудового навчання), учень 9 класу;
  • Думич Ірина (диплом III ступеня за перемогу в олімпіаді з математики), учениця 8 класу;
  • Павліха Анна (диплом II ступеня за перемогу в олімпіаді з англійської мови), учениця 9 класу;
  • Кушин Іван (диплом III ступеня за перемогу в олімпіаді з інформатики), учень 9 класу;
  • Довгай Єлизавета (диплом III ступеня за перемогу в олімпіаді з географії), учениця 10 класу.

Переможців удостоєно відзнак управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

За досягненнями учня завжди стоїть невтомна, клопітка праця вчителя. Грамотами управління також нагороджені педагоги Підгайцівського навчально-виховного комплексу, які підготували підкорювачів олімпу знань, а саме: Семенюк Катерина Миколаївна – вчитель англійської мови, Баран Галина Євстахіївна – вчитель географії, Ковальчук Михайло Миколайович – вчитель інформатики, Оліферчук Раїса Василівна – вчитель математики, Семенюк Руслан Андрійович – вчитель трудового навчання.

Успіхами наших школярів та їх наставників Підгайцівська ОТГ «звучить» на рівні області, а іноді – й України!