Цього року в селі Лище Підгайцівською сільською здійснено ряд робіт, у тому числі й розпочатих минулого року.

 

Зокрема, став довшим тротуар по правій стороні на вулиці Центральній. Торік у ході його капітального ремонту було оновлено покриття на відстані 600 метрів. Нинішнього року пішохідну доріжку капітально відремонтували від будинку № 38 до перехрестя з вулицею Молодіжною. Наразі дві третини вулиці Центральної має тротуар.

 

Роботи з облаштування пішохідних зон були продовжені цьогоріч і на вулицях Молодіжна та Садова. На Садовій «фінішували» з прокладанням тротуару. На Молодіжній він вкриває 85 % вулиці.

На фото: тротуар на вулиці Молодіжній.

 

На фото: тротуар на вулиці Садовій.

Білощебене покриття влаштоване майже по всій протяжності вулиці Затишної. Ця дорога, яка раніше була грунтовою, веде до будинків, що зводяться, а також до новобудов, де вже живуть сім’ї, в тому числі й з дітьми. «Швидка допомога сюди тепер може доїхати», - прокоментував виконувач обов’язків старости сіл Лище, Воротнів Віталій Шкорупський.

 

 

Наповнюваність груп місцевого закладу дошкільної освіти «Іскринка» становить 100 дітей. Багато батьків везуть у дитячий садок своїх синочків та донечок машинами. Але раніше не було де припаркувати автомобіль. Благоустрій стоянки для транспорту біля установи вирішив це питання.