Підгайцівський «шериф» отримав службовий автомобіль

Дата: 12.06.2020 12:06

Вчора в Луцьку відбулося урочисте вручення службового транспорту поліцейським офіцерам громад Волині. Автомобілі марки Renault Duster поїхали в 25 ОТГ, у тому числі й Підгайцівську.

Поліцейський офіцер Підгайцівської громади Микола Толстіхін отримав ключі від новенької автівки, а Підгайцівська ОТГ сертифікат за участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Завдяки цій участі та виконанню умов проєкту, наша громада має тепер свого поліцейського, головне завдання якого – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, забезпечувати правопорядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Службовий автомобіль безперечно пришвидшить роботу правоохоронця з обслуговування території з населенням у понад 12000 осіб.