Вітання зі Святою Трійцею

Дата: 06.06.2020 15:08

Дорогі мешканці громади!

Щиро вітаю вас з одним з найвеличніших свят християнського календаряСвятою Трійцею!

Це світле свято є торжеством віри в Бога, духовності та моральності. Трійця додає нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що віра творить дива. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинстві: Бога-Отця, Бога-Сина і Святого Духа. Він є тим фундаментом, на якому побудована велична основа нашої духовності та віри, які в усі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки й почуття до вічних духовних ідеалів.

Нехай же разом із свіжою зеленню у ваші родини прийде мир, радість, щастя, спокій та Божа юлагодать. Нехай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любовю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе впевненість у майбутньому.

Бажаю вам душевного спокою, гармонії, мудрості та добрих починань!

З повагою, Підгайцівський сільський голова                                                   Юрій СЕМЕНЮК.