Вуличне освітлення, благоустрій, зупинки: як змінюється село Ботин

Дата: 05.06.2020 12:37

Село Ботин колишньої Романівської сільської ради не можна назвати депресивним. З-поміж загальної кількості населення, а це – близько 200 осіб, суттєво переважають люди працездатного віку, діти, молодь. На території населеного пункту функціонує ферма, яка дає роботу місцевим.

Разом з тим, у цьому населеному пункті раніше ніколи не світили вуличні ліхтарі, не було зупинок громадського транспорту. Після приєднання до Підгайцівської ОТГ ці проблеми не залишилися без уваги.

Сьогодні вже частково освітлена вулиця Центральна. Вона тут єдина, але має протяжність 2,9 кілометра. Світлоточки обладнані й світять увечері до фельдшерсько-акушерського пункту.

Для зручного, комфортного очікування рейсового автобуса в селі встановили зупинки громадського транспорту. Таких критих, обладнаних лавами споруд на вулиці Центральній тепер є три.

Змінило свій вигляд і сільське кладовище. У ході благоустрою викладено бруківкою вхід на місце поховань. На його території прокладена доріжка з твердим покриттям.