У Підгайцях завершено капремонт двох доріг

Дата: 04.06.2020 16:09

Якщо в селі сьогодні пройтися Підгаєцькою та Зеленою, то важко не помітити вимощені бруківкою проїзні частини по всій протяжності цих вулиць.

Необхідність проведення ремонтних робіт на густонаселеній вулиці Підгаєцькій була викликана тим, що дорожнє полотно зазнало деформацій та ушкоджень, а її прилягання в такому стані до автошляху міжнародного значення М-19 створювало ризики аварійності як для автомобілів, так і пішоходів.

Днями капітальний ремонт проїзної частини на Підгаєцькій було повністю завершено. Дорога, що з’єднує початок і кінець вулиці, тепер має покращене покриття. «Вирішення проблеми усунуло потенційну небезпеку пересування для понад 4700 мешканців громади, з-поміж яких є діти, літні люди, громадяни з особливими потребами», - підсумував Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк.

Наразі в Підгайцях вже повністю оновлена й проїзна частина вулиці Зеленої. Частину дороги капітально відремонтували раніше. А нещодавно в її реконструкції була поставлена крапка.

Стан обох автошляхів покращили шляхом укладання бруківки.