Сільський голова висловив напутні слова випускникам дистанційно

Дата: 29.05.2020 12:36

Без урочистої лінійки із звучанням останнього дзвоника, без сяяння «зірок»-випускників під час почесної ходи. Без їх прощального танку і випускного балу... У такому незвичному форматі змусив карантин завершити 2019-2020 навчальний рік.

Минулими роками Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк завжди був гостем Свята останнього дзвоника. Цьогоріч напутні слова випускникам шкіл нашої громади йому довелося виголошувати дистанційно.

Зокрема, шкільний дзвоник став останнім для 41 випускника Підгайцівського навчально-виховного комплексу, 10 випускників загальноосвітньої школи I-III ступенів села Лище. 6 випускників залишили стіни Крупівської ЗОШ I-II ступенів. З п’ятьма випускниками попрощалися в загальноосвітній школі I-II ступенів села Воротнів.

Бажаємо, щоб шлях дорослим, самостійним життям був щасливий, сповнений гарними подіями та високими досягненнями.