На місці зрізаних старих лип вже приживаються екзотичні рослини

Дата: 18.05.2020 13:51

«Зелену» акцію, яку минулої пятниці розпочали в Підгайцях, сьогодні продовжили в селі Крупа.

Нагадаємо, що за кошти бюджету Підгайцівської ОТГ було придбано саджанці павловнії. Це дерево з найвищою швидкістю росту в світі, яке має ще ряд незвичайних якостей. Наприклад, розмір листя досягає 75 см в діаметрі, тому вони є справжніми «фабрикам» кисню. А видовищне цвітіння робить павловнію окрасою вулиць, парків, скверів, дворів.

Робота з озеленення «кипіла» на пришкільній території. Як розповів учасник акції - директор закладу загальної середньої освіти села Крупа Мирослав Філозоф, екзотичну ділянку заклали на місці зрізаних старих лип, які несли загрозу учасникам навчально-виховного процесу. Посадити саджанці павловнії виявили бажання цьогорічні випускники. Разом з ними працювала та керувала процесом вчитель біології та географії Анна Коцун, яка також є керівником шкільного гуртка «Юні лісівники».