Невдовзі можна бути отримати щорічну грошову допомогу від сільради до травневих свят

Дата: 14.05.2020 12:11

У Підгайцівській сільській раді є традиція виплачувати разову грошову допомогу певним категоріям громадян до травневих урочистостей. Але цього року карантин вніс корективи в ці плани. Аби уникнути скупчення людей у сільраді під час виплат, було вирішено відкласти надання допомоги до послаблення карантинних заходів.

Отож найближчим часом її можна буде отримати. Зокрема, особам із статусом «Діти війни» виплатять по 50 гривень, солдатським вдовам – по 100. Допомогу в такому ж розмірі, а саме – 100 гривень, нададуть членам сімей загиблих учасників бойових дій. Членам родин військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО/ООС, виділено по 1000 гривень.

На ці виплати з сільського бюджету скеровано загалом понад 25 тисяч гривень.