Для захисту вразливих категорій в період карантину функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч»

Дата: 13.05.2020 13:53

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Управління соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації повідомляє, що в межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» в області функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч», що розміщена за посиланням: https://dopomoga.msp.gov.ua та відкрито «гарячу» телефонну лінію за номером 778 253, на якій реєструються звернення громадян, що потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.

Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:

• інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема, з дітьми з інвалідністю в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в доведення соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;
  • звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема, з дітьми з інвалідністю.