Із Днем матері, найрідніші!

Дата: 09.05.2020 18:04

Любі матусі!

Підгайцівська сільська рада щиро вітає вас з одним з найдобріших, найсвітліших, найзворушливіших свят – Днем матері!

Всі ми від самого народження і до смерті несемо в душі отой єдиний і неповторний образ своєї неньки, котра завжди зрозуміє, пробачить і пожаліє. Не важливо, скільки нам років – 10, 25 чи 50, не важливо, де ми – поруч біля матері чи за сотні, а то й тисячі кілометрів від рідного порогу, байдуже, чи ми досягли надзвичайних висот, чи залишилися простими трудівниками – материнська любов не знає відстаней та не вміє розчаровуватися.

Багатством Підгайцівської ОТГ є жінки, які носять почесне звання «Мати-героїня», багатодітні мами. Низький уклін вам і пошана!

Символічно, що День матері і День сім’ї практично збігаються у часі. Бо неможливо уявити повноцінну родину, де б на чільному і шанованому місці не перебувала б МАТИ – мудра, вірна, терпляча берегиня.

Дорогі матері! Нехай тепло домашнього вогнища, виплекане вашими лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігріває ваших рідних, а добро, яке ви невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею. Бажаємо вам невичерпної життєвої енергії та сили у виконанні материнського обовязку, хай здоровими і люблячими будуть ваші діти та приносять вам лише радість. Нехай Господь береже вас та дарує довгі роки життя, мир і злагоду вашим родинам та всій Україні.

З повагою, сільський голова                                            Юрій СЕМЕНЮК.