Перевірили життя вихованців інтернатів, які повернулися додому на карантин

Дата: 08.05.2020 17:38

Через карантинні обмеження на вимушені канікули пішли інтернатні заклади для дітей Волині, відтак їх вихованці на цей період повернулися до своїх домівок.

На території Підгайцівської ОТГ є 37 дітей, які перебували в таких установах в зв’язку з тим, що мають певні захворювання. Днями працівники відділу соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Підгайціської сільської ради,  відвідали ці сім’ї з метою перевірки забезпечення прав дитини. Рейд здійснено спільно з старшим інспектором з ювенальної превенції Луцького РВП ЛВП ГУНП у Волинській області Ольгою Морозюк та поліцейським офіцером громади Миколою Толстіхіним.

Зокрема, було обстежено умови проживання дітей. Представники соціальної служби цікавилися станом забезпечення потреб дитини, чи діти навчаються дистанційно. Під час візиту, з метою профілактики домашнього насильства, з батьками було проведено бесіди стосовно правил поведінки та навчання під час карантину.