Вшанували героїв Другої світової

Дата: 08.05.2020 10:38

1939-1945. Друга Світова війна забрала мільйони життів. Україна була окупована фашистськими вандалами. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна. Про події тих кривавих днів нагадують пам’ятники, обеліски, меморіальні дошки. Та найбільший меморіал – це людська пам’ять.

З нагоди Дня пам’яті та примирення, 75-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанна Скороход поклали вінок до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам, що в Підгайцях.

Це село, як і інші населені пункти нашої громади, понесло значні людські втрати у Другій світовій. На стелі викарбовано понад сто прізвищ тих, хто громив гітлерівців та не повернувся додому з німецько-радянського фронту. Герої будуть доти жити, доки про них памятають. Будемо памятати – будемо перемагати!