Благодійність на карантині: «особливі» сім’ї отримали продуктові набори

Дата: 05.05.2020 14:09

Підгайцівська сільська рада не залишається осторонь непростої ситуації, яка склалася в усьому світі, та продовжує співпрацювати з благодійниками, які мають бажання полегшити життя на карантині соціально вразливих верств населення нашої громади. Днями продуктову допомогу отримали сімї, що опинилися в складних життєвих обставинах, родини, в яких виховують дітей з особливими потребами, одинокі пенсіонери.

Набори найбільш необхідних продуктів їм надали релігійна громада Церкви Адвентистів Сьомого Дня та громадська організація "Рух 323".  До доброї справи долучилися агровиробники Волині, які через магазин «Біо Агро Еко Маркет» передали свіжі овочі – салат, редиску, огірки.

Спільно з благодійниками було вручено 21 пакунок з харчами жителям сіл Струмівка, Лище, Воротнів, Романів, Новокотів, Ботин.

Але на цьому благодійна акція не завершується. Невдовзі 100 продуктових наборів від Підгайцівської сільської ради знайдуть своїх адресатів з числа тих, хто нині потребує підтримки.