Медиків на роботу та з роботи додому возить шкільний автобус

Дата: 05.05.2020 11:05

У період карантину Підгайцівська сільська рада допомагає дістатися до роботи мешканцям нашої громади, які працюють в закладах охорони здоров’я, розташованих поза межами Підгайцівської ОТГ. Оскільки шкільний автобус зараз не залучений у підвезенні учнів, було прийнято рішення надати його для безоплатного перевезення вищезгаданої категорії пасажирів.

Згідно укладеного договору, де перевізником виступає відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради, а замовником - комунальне підприємство «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Волинської обласної ради, шкільний автобус доставляє працівників цієї та інших лікувальних установ до робочих місць і по закінченні зміни - додому. Рухаючись затвердженим маршрутом, транспортний засіб щодня долає відстань у 170 кілометрів.

Перевезення медиків здійснюється лише за умови відшкодування вартості пального перевізнику. Адже витрати на ремонт у випадку поломки автобуса в дорозі та заробітну плату водієві сільський бюджет взяв на себе.

На передньому склі транспортного засобу є табличка «Спеціальні перевезення» та зображення медичного хреста. Після кожного рейсу замовник проводить санітарну обробку та дезінфекцію салону.

Шкільний автобус доправляє до роботи і в зворотному напрямку 38 працівників чотирнадцятьох закладів охорони здоров’я області та міста, а саме: КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр», КП «Волинська обласна клінічна лікарня», КЗ «Луцька міська клінічна лікарня»,  Медичний центр «Боголюби», КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання», КП «ЛЦПМД №2», КП «Волинська обласна інфекційна лікарня», КП «Волинський обласний перинатальний центр», КП «Луцька міська дитяча поліклініка», КП «Луцький клінічний пологовий будинок», КП «ЛЦПМД №3», КВ ВОШВД, військовий госпіталь (військова частина А4554), управління охорони здоров’я ОДА.