Просимо допомогти встановити винних

Дата: 30.04.2020 10:35

Ще й року не минуло, як у Підгайцях «дикий» пляж на березі річечки Стирок коштом сільського бюджету перетворили на облагороджену зону відпочинку. Знаємо, що люди в селі раділи цим змінам, адже було чимало позитивних відгуків про добру справу.

Те, що сьогодні зафіксував наш фотоапарат в зоні відпочинку, не може залишатися без реакції. Альтанка – з відірваними дошками. Вбиральня стоїть без дверей. Купки сміття - то тут, то там.  По території розкидані пляшки з-під різних напоїв, пачки від цигарок, обгортки, пакети. І це при тому, що поряд встановлений смітник.

Можливо, хтось знає чи бачив винних осіб – повідомте. Ми будемо вдячні допомозі населення в цьому питанні.

А ще просимо поділитися міркуваннями, як боротися з несвідомими відпочивальниками, які не звикли після себе прибирати, з тими, хто смітить, палить, нищить природу, руйнує майно громади. «Після того, як я побачив ці дикі речі, просто руки опускаються щось робити», - прокоментував сільський голова Юрій Семенюк.