Комунальне підприємство відновлює прийом платежів

Дата: 23.04.2020 14:12

Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді повідомляє, що з понеділка, 27 квітня, відновлює прийом платежів за комунальні послуги.

Для з’ясування будь-яких питань стосовно оплати нагадуємо контактні телефони: (0332)28-53-97 (Підгайці, Крупа, Струмівка), 0993277051(Лище, Воротнів).  З відвідувачами працюватимуть за умови наявності в них захисної маски, як того вимагають карантинні заходи.

Комунальне підприємство також доводить до відома мешканців громади, що борг населення за комунальні послуги наближається до катастрофічної суми – 600000 тисяч гривень. На сьогоднішній день склалася загрозлива ситуація щодо виплати заробітної плати працівникам підприємства, не кажучи вже про закупівлю техніки, обладнання, ремонт, технічне обслуговування. Тому комунальна служба закликає споживачів розрахуватися за надані послуги з водопостачання, водовідведення, вивозу твердих побутових відходів.

Оплатити компослуги можна також через поштове відділення чи в банку. Реквізити для сплати: Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді, р/р UA673033980000000260083012901, МФО303398, код 35323247, в призначення платежу чітко вказувати прізвище, адресу, послуги та період, за який сплачуєте, при потребі вказувати показники.