У Підгайцівській ОТГ на поминальні дні закриті кладовища

Дата: 23.04.2020 10:20

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID -19) в місцях перебування масового скупчення людей, на поминальні дні закриті для відвідування кладовища, що знаходяться на території Підгайцівської ОТГ.

Про це є Розпорядження голови Підгайцівської сільської ради Юрія Семенюка, прийняте відповідно до статтей 30,40,41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.04.20 № 11.

Дія розпорядження не розповсюджується на випадки здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше, ніж 10 осіб, та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1,5 метра.