Підприємці-єдинники 3-ї групи звітуються щоквартально

Дата: 21.04.2020 12:54

Головне управління ДПС у Волинській області нагадує, відповідно до п.291.4 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці  платники єдиного податку 3 групи зобов’язані звітуватись щокварталу. Форма податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи-підприємця затверджена наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578.

Декларацію потрібно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (пп. 49.18.2 ПКУ). Граничний термін подання декларації за  І квартал 2020 року - до 12 травня 2020 (включно).

Згідно п.пп.45.1, 296.4 ПКУ, звітувати слід до податкової за місцем реєстрації платника податку.

Також у податковому відомстві нагадують, відповідно до п. 49.3 ПК, податкова декларація подається за вибором платника податків і один із таких способів:

-особисто підприємцем або уповноваженою на це особою;

-надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення  е пізніше ніж за 5 календарних днів до закінчення граничного строку подання звітів);

-засобами електронного зв'язку в електронній формі.

Сплатити задекларовані зобов’язання необхідно протягом 10 календарних днів після граничного строку подання декларації. Отже, граничний строк сплати єдиного податку за І квартал 2020 року – 20 травня 2020.

Для правильного заповнення податкової звітності пропонуємо платникам проглянути відеоурок «Заповнення квартальної декларації фізичними особами-платниками єдиного податку, які перебувають на ІІІ групі» за посиланням:

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Волинській області