"Не я б'ю, верба б'є. За тиждень - Великдень"

Дата: 11.04.2020 17:04

Шановні мешканці Підгайцівської громади!

Щиро вітаємо усіх з великим християнським святом Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають в народі, Вербною неділею.

Кожен з нас пам’ятає прості слова з дитинства, коли молодь і старші люди легенько вдаряють родичів і близьких, примовляючи: «Верба б’є, не я б’ю, за тиждень – Великдень».

Цього року до традиційного почуття передпасхальної радості та піднесення додалося ще й відчуття особливої відповідальноста та тривоги, зумовлені непростими умовами відзначення Пасхи – під час пандемії коронавірусу. Святкування Великодніх свят удома – це ще одна можливість подумати над своїми вчинками. Ми ще багато років будемо святкувати Великдень як ми звикли – в храмах, якщо будемо здорові. Тому зараз треба думати про здоров’я своє і близьких. Вербної неділі вдома попросимо в Господа у молитвах зцілення та прощення,  мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці для перемоги над пошестю згубною. Нехай кожен з нас зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, побажає добра друзям. І тоді Бог оцінить ці благочестиві вчинки та поверне на нашу землю мир і спокій.

Здоров’я, поміркованості вам і вашим родинам у час нелегких випробувань.