Посилено заходи щодо запобігання поширенню на території громади коронавірусу

Дата: 10.04.2020 12:41

Розпорядженням голови Підгайцівської сільської ради від 06 квітня 2020 року № 21 внесено зміни до  розпорядження сільського голови від 11 березня 2020 року № 16 «Про запобігання поширенню на території сільської ради короновірусу COVID 19».

Зокрема, запроваджено ряд заборон, які діятимуть на території сільської ради до 24 квітня 2020 року. Визначено перелік осіб, що потребують ізоляції, та їх обов’язки у разі призначення зобов’язання щодо самоізоляції. Визначено перелік осіб, що підлягають обов’язковій госпіталізації до обсерваторів. Надано рекомендації підприємствам, установам організаціям на час карантину тощо.

З повним текстом розпорядження та додатком із змінами можна ознайомитися тут.