«Особливі» сім’ї проінспектували та провели з ними роз’яснювальні бесіди

Дата: 09.04.2020 11:59

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 26.03.2020 року № 4245/0/2-20/37 про забезпечення прав дітей та недієздатних осіб в умовах проведення карантинних заходів, відділом соціального захисту, у справах сім’ї, дітей та молоді Підгайцівської сільської ради, спільно з поліцейським офіцером Підгайцівської ОТГ Миколою Толстіхіним, здійснено профілактичний рейд на території сіл Лище, Воротнів.

Загалом відвідано сім родин, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Підгайцівської сільської ради. Обстежено умови проживання неповнолітніх дітей, які виховуються в цих сімях, та проведено профілактичні бесіди. Батькам було наголошено про недопущення порушення статті 150 Сімейного кодексу України (обовязки батьків щодо виховання та розвитку дитини). Надані розяснення щодо умов перебування дітей на карантині та щодо обмежувальних заходів, запроваджених відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 211.

Батькам роздані листівки, де можна знайти інформацію про коронавірус, зокрема, як вберегтися від зараження, та контакти структурних підрозділів Підгайцівської сільської ради, яка нині працює дистанційно.