Рекомендації керівникам ОСББ та ЖКБ на час карантину

Дата: 02.04.2020 08:54

У звязку з введенням в Україні надзвичайної ситуації Міністерство розвитку громад та територій рекомендує керівникам ОСББ, ЖКБ на час карантину здійснювати наступні заходи:

1. Поінформувати мешканців про карантин та умови убезпечення від розповсюдження вірусу. Розмістити в підїздах чи біля них плакати з інформацією про те, як себе поводити.
  2. Запровадити періодичну дезінфекцію будинку: миття кабіни ліфту, першого поверху, ручок вхідних дверей, перил сходів тощо.
  3. Забезпечити засобами захисту прибиральників та двірників.
  4. За можливості обмежити доступ мешканців до дитячих та спортивних майданчиків.
  5. Комунікувати з мешканцями, які можуть потребувати сторонньої допомоги (одинокі люди літнього віку, важкохворі тощо), уточнити, чи потребують вони допомоги і за можливості допомогти самостійно або передати інформацію органу місцевого самоврядування чи в місцевий штаб/волонтерську організацію, які опікуються цим питанням.
  6. Підтримувати зв’язок з органом місцевого самоврядування та штабами підтримки для координації спільних зусиль та обміну оперативною інформацією.