Ще влітку ми повідомляли, що Підгайцівська сільська рада стала учасником проєкту «Поліцейський офіцер громади» Національної поліції України. Зокрема, на органи місцевого самоврядування було покладено створення поліцейської станції і належних умов для роботи, що було виконано. А з минулого тижня в Підгайцівській ОТГ запрацював поліцейський офіцер.

Територію всіх населених пунктів нашої громади тепер обслуговує лейтенант поліції Толстіхін Микола Леонідович. Призначений Нацполіцією правоохоронець пройшов відбір на посаду шляхом участі в конкурсі, згодом - поглиблений курс підготовки та стажування.

Днями відбулася перша робоча зустріч Підгайцівського сільського голови Юрія Михайловича Семенюка з поліцейським офіцером нашої громади. У ході розмови обговорили майбутню співпрацю, окреслили першочергові проблемні питання на території Підгайцівської ОТГ та можливі шляхи їх вирішення.

Правоохоронець зазначив, що його пріоритетним завданням є попередження вчинення правопорушень, своєчасне реагування на звернення громадян.

Контактний телефон поліцейського офіцера Підгайцівської ОТГ:

  • Толстіхін Микола Леонідович – 0663308009.
  • Адреса поліцейської станції – с. Струмівка, вул. Східна, 34.