У чергуваннях на блокпосту біля Крупи задіяні медики Підгайцівської ОТГ

Дата: 30.03.2020 17:55

Через запровадження надзвичайної ситуації в Україні, у Волинській області запрацювали карантинні пости. Місце "дислокації" одного з них – біля села Крупа.

Поряд з поліцейськими та представниками ДСНС, 12-годинне чергування тут (і вдень, і вночі) несуть медики Підгайцівської ОТГ. Загалом задіяні 20 медичних працівників нашої громади.

Вчора з 8.00 до 20.00 години чергувала лікар-терапевт Підгайцівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Євчук Валентина Володимирівна. Вона розповіла, що завдання медиків – перевіряти стан здоровя водіїв та пасажирів.

«Здійснюємо температурний скринінг за допомогою безконтактного термометру. При підвищеній температурі рекомендуємо спостерігати за нею далі. Якщо температура не спадає або підвищується – наголошуємо, що потрібно звертатися до сімейного лікаря», - каже фахівець.

Сьогодні на «зміні» ці функції виконує Дубік Оксана Володимирівна, фельдшер-лаборант Підгайцівської амбулаторії.

В облаштуванні карантинного поста надала допомогу Підгайцівська сільська рада.