Довідки ОК-5 та ОК-7 можна отримати онлайн

Дата: 19.03.2020 16:29

Луцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області повідомляє, що для отримання застрахованими особами форми ОК-5 та ОК-7 про страховий стаж не обов’язково відвідувати територіальні органи Пенсійного фонду України. Зазначені довідки можна отримати на веб-порталі ПФУ за посиланням: www.pfu.gov.ua.

Порядок дій:

• На веб-порталі Пенсійного фонду www.pfu.gov.ua потрібно обрати категорію «Портал електронних послуг» та перейти за відповідним посиланням https://portal.pfu.gov.ua
  • Перейти в категорію «Дані з реєстру застрахованих осіб», яка знаходиться за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer

Громадяни – користувачі веб-порталу мають змогу не виходячи з дому отримати відомості про себе з Реєстру застрахованих осіб ПФУ (РЗО). Сервіс надається для користувачів, які увійшли на веб-портал через ЕЦП.

Отримати можна наступну інформацію:

• анкетні дані (ПІБ, дата народження, стать, місце народження;
  • адресні дані (адреса реєстрації та адреса фактичного місця проживання)4
  • дані паспорту (серія, номер, дата видачі, ким видано);
  • дані страхового свідоцтва (номер, дата видачі, ким видано);
  • дані електронного пенсійного посвідчення (номер, дата видачі, ким видано);
  • дані про перетин кордону зони АТО – для переселенців (напрямок перетину кордону зони АТО та дата перетину кордону зони АТО);
  • дані про заробітну плату – інформація надається по роках у розрізі страхувальників. За кожний рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії;
  • дані про страховий стаж особи – надаються дані про кількість днів роботи, за які страхувальником було сплачено за особу страхові внески; інформація надається по всіх роках та місяцях роботи особи.