Традиційні весняні лісовідновлювальні роботи на Волині – в розпалі. Але запровадження карантину по всій Україні внесло корективи і в цю справу. Починаючи з 13 березня, було тимчасово припинено масове залучення громадськості до відновлювання лісів.

У звязку з карантинними заходами, учням Лищенської загальноосвітньої школи не судилося стати учасниками запланованої еко-акції «Посади ліс». Проте, допомогти волинським лісівникам взялися працівники навчального закладу. Тим більше, що перебування на свіжому повітрі – це дієва зброя у боротьбі з вірусами грипу та ГРВІ, в тому числі й коронавірусу.

Невеличкий «десант» у складі вчителів та обслуговуючого персоналу (усього шість чоловік) заліснював територію Державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Того дня було висаджено сіянці дуба звичайного та модрини європейської на площі 2,3 га.

«Садити ліс – це надзвичайно приємна справа. Ми за те, щоб навколишнє середовище було чистішим, щоб люди раділи лісовим насадженням. Нехай це додасть хоч трішечки користі в сьогоднішній день», - поділилася враженнями учасник акції – заступник директора Лищенської ЗОШ Наталя Сікора.