Оголошення, в зв’язку з запровадженням обмежувальних заходів

Дата: 13.03.2020 09:00

Рішенням виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради № 16 від 11.03.2020 р. з 12.03 2020 по 03.04.2020 на території Підгайцівської ОТГ введено ряд обмежень. Звертаємо увагу на окремі пункти цього рішення, а саме:

• на час карантину рекомендовано громадянам особисто звертатися до керівництва сільської ради та її виконавчих органів лише з невідкладних питань, які потребують негайного вирішення;
  • рекомендовано громадянам подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних та соціальних послуг засобами телекомунікаційного звязку, відповідно до чинного законодавства.

Нагадуємо контакти Підгайцівської сільської ради:

Адреса: Волинська обл., Луцький район, с. Підгайці, вул. Шкільна, 30.

Телефони:

(0332)79-75-03 - звернення громадян;

+380667062263 -  відділ соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Підгайцівської сільської ради.

Email: pidgayci@gmail.com

viddilsznsd@gmail.com – відділ соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Підгайцівської сільської ради.