У лютому тривали роботи з ремонту доріг та з благоустрою

Дата: 11.03.2020 10:22

Ми продовжуємо розповідати про те, як зміни відбулися в селах нашої громади з початку року. Протягом лютого в населених пунктах Підгайцівсьткої ОТГ за кошти сільського бюджету велися роботи з покращення стану дорожнього покриття та з благоустрою.

Дорожнє полотно відновлювали шляхом поточного ремонту.

Зокрема, в селі Струмівка відремонтовано дороги на вулицях: Світла, Пайова, Княгині Ольги, Слобожанська.

У Підгайцях здійснено ремонт автошляхів на вулицях Прилуцька та Руданського.

У Лищах тверде покриття зявилося на провулку Молодіжному. У цьому ж селі  облаштовано тротуар на вулиці Молодіжній.

У Крупі зроблено благоустрій кладовища. Місце для поховань розширили, його територією пролягла доріжка з бруківки. Також заплановано згодом встановити огорожу.