У Крупі відбувся традиційний «весняний» концерт

Дата: 10.03.2020 15:06

У селі Крупа є традицією дарувати жінкам на 8 Березня святковий концерт.

Напередодні Міжнародного жіночого дня зі сцени сільського клубу линули музичні вітання і від малих, і від дорослих.

Нікого не залишили байдужими зворушливі дитячі виступи, які підготували вихованці загальноосвітньої школи села Крупа. Учні 2-3-х класів присвятили матусям і бабусям пісні й танки, подарували найріднішим повітряні кульки. Гарного настрою додали попурі українських народних пісень, гопак від старших школярів.

Дорослі учасники не менше заряджали позитивом винуватиць свята. Глядачки в залі мали змогу насолодитися виступами гурту «Кумасі», дуетів, тріо, квартетів.

Постійним гостем концертного дійства в Крупі є Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, адже він проживає в цьому селі. Тож для Юрія Михайловича випала ще одна нагода привітати чарівне жіноцтво з 8 Березня.